Prime Video - Android TV

2M42.5 MB2.82
Sürüm
5.2.3-googleplay-armv7a
Indir
Güvenli Uygulama

Prime Video - Android TV açıklaması

Prime Video gives you two ways to instantly stream Videos on your Android TV device. Buy or rent your favorite titles or join Amazon Prime and get unlimited access to award-winning Prime Originals as well as thousands of movies and TV shows at no additional cost.

Browse titles, search for your favorites, or enjoy movies and shows recommended just for you. For our terms of use and usage rules, see www.amazon.com/video/terms. Amazon, the Amazon logo, and Prime Video are trademarks of Amazon.com, Inc. or its affiliates.
Prime video size anında Android TV cihazda videolar akışı için iki yol sunar. Satın veya favori film kiralamak veya Amazon Başbakan katılmak ve filmlerin sınırsız ödüllü Prime Orijinaller erişiminin yanı sıra binlerce almak ve TV hiçbir ek ücret ödemeden gösterir.

, Başlıklar atın sık aramak, ya da sadece sizin için önerilen filmler ve şovlar tadını çıkarın. Kullanım ve kullanım kurallarının şartlarımız için www.amazon.com/video/terms görüyoruz. Amazon, Amazon logosu ve Başbakan video Amazon.com, Inc. veya bağlı kuruluşlarının ticari markalarıdır.

Daha fazla bilgi

Kullanıcı Değerlendirmeleri

Bu değerlendirmeler ve puanlar Aptoide uygulaması kullanıcılarına aittir. Kendi değerlendirmenizi bırakmak için lütfen Aptoide'i yükleyin.

2.82
0
5
46
4
10
3
46
2
7
1
63

İyi Uygulama Garantili

Bu uygulamalar virüs, malware ve diğer kötü niyetli saldırılara karşı güvenlik testinden geçti ve herhangi bir tehdit içermez.

Kullanıcı İncelemeleri

APK Bilgileri - Prime Video - Android TV

APK sürümü
5.2.3-googleplay-armv7a
Android uyumluluğu
Android 5.1+ (Lollipop)
Geliştirici
Amazon Mobile LLC